aquacell logo black (1)

Kontakt

Dla biznesu

Chcesz, żeby Twoje biuro było zdrowe, a pracownicy byli w nim produktywni, kreatywni i wypoczęci? Pomożemy Ci dobrać odpowiednie systemy i przygotujemy zestawy Well being, przedstawiając możliwości personalizacji. Skontaktuj się z nami poprzez formularz!

Dla administracji publicznej

W oparciu o SUSTAINTM City System wprowadzamy w miastach zrównoważone rozwiązania, które generują milionowe oszczędności. Zachęcamy do kontaktu - w zakresie doradzwta, edukacji oraz wdrażania systemów jesteśmy liderem na rynku polskim i międzynarodowym.

Dla klientów indywidualnych

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane zakupem witalizatora AQUA VITA life, harmonizatora VITA Tronic lub Magnetyzera woda Aqua Power. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia.

Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Skorzystaj z formularza lub dostępnych adresów email oraz numerów telefonu.

Autoryzowany Partner
Region Północna Polska

URSZULA GEMZA
email: urszula@aquacell.pl
tel.: +48 721 013 040

Autoryzowany partner
Region MENA & rynki globalne

COSMO HEALTH LTD
email: apajak@aquacell.pl
tel.: +48 507 427 080

“Korzystając z urządzenia VITA Tronic w naszym biurze oraz 30 pasywnych anten do telefonu komórkowego FAZUP Silver, wykreowaliśmy przestrzeń, do której Nasi pracownicy wracają nie myśląc o chronicznym zmęczeniu, bólu głowy czy innych częstych dolegliwościach powodowanych przez środowisko i pracę w martwych budynkach. Dzięki harmonizacji przestrzeni zmniejszyliśmy również absencję w pracy i zwiększyliśmy kreatywność oraz wydajność naszego zespołu co bezpośrednio przekłada się na zyski całej spółki oraz większa wartość kapitału ludzkiego naszej firmy”

- Olimpia Patej, Dyrektor inwestycji LPP SA

PL