Fazup

FAZUP PATCH jest to ultra cienka antena pasywna, która reguluje i redukuje promieniowanie z telefonu komórkowego, nie wpływając na jakość połączenia. Antena ma nieograniczoną żywotność jeśli pokryta jest przez etui ochronne. Należy umieścić ją w odpowiednim miejscu, indywidualnym dla różnych modeli telefonu. W opakowaniu znajduje się przyrząd do prawidłowego pozycjonowania nalepki.

Współczynnik absorpcji swoistej (SAR) telefonu komórkowego jest powszechnie uznawanym miernikiem maksymalnej ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne. Ta miara wskazuje ilość energii pochłanianą przez Twoje ciało i głowę podczas korzystania ze słuchawki telefonu.
Norma europejska narzuca poziom SAR niższy niż 2 waty na kilogram ciała. Dzięki FAZUP PATCH możesz zredukować SAR o 99%

Ochrona przed promieniowaniem

  • zapobieganie migrenom
  • zapobiegnie bólom głowy
  • redukcja szumu w uszach
  • ograniczenie rozgrzewania się ucha i głowy
  • zapobieganie napadom drgawek i epilepsji
  • redukacja zaburzenia snu
  • redukcja rozgrzewania się telefonu

Czy po długiej rozmowie przez telefon czujesz zmęczenie, nagrzanie skóry ucha i głowy, cierpisz na bóle głowy a nawet zaburzenia snu? Może być to wynik negatywnego promieniowania, które bombarduje Twoje ciało z poziomu telefonu komórkowego. 


FAZUP to produkt zatwierdzony przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) oraz rekomendowany przez lekarzy. Całkowicie eliminuje lub w znacznym stopniu redukuje uczucie dyskomfortu podczas rozmów i użytkowania telefonów komórkowych, poprzez redukcję SAR o 99%.Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, dostępny w kolorze złotym i srebrnym, w opakowaniach podwójnych i rodzinnych.Chcesz zamówić anteny FAZUP dla swojej firmy? Umieść na nich swoje logo! Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości personalizacji.


Korzyści dla biznesu

“Korzystając z urządzenia VITA Tronic w naszym biurze oraz 30 pasywnych anten do telefonu komórkowego FAZUP Silver, wykreowaliśmy przestrzeń, do której Nasi pracownicy wracają nie myśląc o chronicznym zmęczeniu, bólu głowy czy innych częstych dolegliwościach powodowanych przez środowisko i pracę w martwych budynkach.” – OLIMPIA PATEJ, 
Dyrektor inwestycji LPP SA

“Jeśli podskórnie czujemy, że coś jest dla nas niebezpieczne, zawsze możemy uzbroić się w rekomendowane przez WHO i francuskich lekarzy fazupy.”

-“CZY MOJE ZDROWOTNE NATRĘCTWA MAJĄ SENS, CZYLI JAK MĄDRZE KORZYSTAĆ Z MODY NA DIETY I SUPER PRODUKTY” –

Make Life Easier by Katarzyna Tusk

Shopping Cart
Scroll to Top