Kontakt

Dla biznesu

Chcesz, żeby Twoje biuro było zdrowe, a pracownicy byli w nim produktywni, kreatywni i wypoczęci? Pomożemy Ci dobrać odpowiednie systemy i przygotujemy zestawy Well being, przedstawiając możliwości personalizacji. Skontaktuj się z nami poprzez formularz!

Dla administracji publicznej

W oparciu o SUSTAIN Protocol System wprowadzamy w miastach zrównoważone rozwiązania, które generują milionowe oszczędności. Zachęcamy do kontaktu – w zakresie doradzwta, edukacji oraz wdrażania systemów jesteśmy liderem na rynku polskim i międzynarodowym.

Dla klientów indywidualnych

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane zakupuem witalizatora AQUA VITA life, harmonizatora VITA Tronic lub Magnetyzera woda Aqua Power. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.
Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? Skorzystaj z formularza lub dostępnych adresów email oraz numerów telefonu. 

Autoryzowany Partner Region Północna Polska​

URSZULA GEMZA
email: urszula@aquacell.pl
tel.: +48 721 013 040

Autoryzowany partner Region MENA & rynki globalne

COSMO HEALTH LTD
email: office@aquacellgreen.tech
tel.: +48 507 427 080

Autoryzowany Partner dla Klientów B2C - Showroom & Pick Up Point

JOINT SPACE CLINIC
tel.: +971 4 394 3888

Unit 83 Alserkal Avenue – Al Quoz Industrial Area 1 – Dubai – United Arab Emirates

“Korzystając z urządzenia VITA Tronic w naszym biurze oraz 30 pasywnych anten do telefonu komórkowego FAZUP Silver, wykreowaliśmy przestrzeń, do której Nasi pracownicy wracają nie myśląc o chronicznym zmęczeniu, bólu głowy czy innych częstych dolegliwościach powodowanych przez środowisko i pracę w martwych budynkach. Dzięki harmonizacji przestrzeni zmniejszyliśmy również absencję w pracy i zwiększyliśmy kreatywność oraz wydajność naszego zespołu co bezpośrednio przekłada się na zyski całej spółki oraz większa wartość kapitału ludzkiego naszej firmy” – Olimpia Patej, Dyrektor inwestycji LPP SA

Shopping Cart
Scroll to Top