Rozwój w zgodzie z Naturą

AQUAcell istnieje od 2003 roku, działa na międzynarodowych rynkach, zapewniając poprawę jakości wody, ochronę przed elektrosmogiem oraz tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie SUSTAIN™ City Protocol.

Woda

Woda to zdecydowanie więcej niż tylko prosty wzór H2O. To podstawa naszego życia na Ziemi, rozwoju cywilizacji a także rozwoju jednostki. Niestety, woda płynąca w rurach jest pełna zanieczyszczeń i traci swoją pierwotną moc. Naszą misją jest rozpowszechnianie użycia witalizatorów wody, dzięki którym w każdym domu, w każdym kranie, może płynąć źródlanie czysta woda. Poza klientami indywidualnymi, w ramach SUSTAIN™ CIty System, wprowadzamy żywą wodę do miast, przyczyniając się do tworzenia zrównoważonej i zdrowej tkanki miejskiej, w której ludzie, zwierzęta i rośliny, mają dostęp do życiodajnej wody.

Elektrosmog

Obecnie, większość ludzi na kuli ziemskiej nieustannie otoczona jest przez fale elektromagnetyczne emitowane przez miliony urządzeń elektrycznych powszechnego użytku, które tworzą sztuczne pola elektromagnetyczne. To one, nakładając się na siebie, tworzą smog elektromagnetyczny. Przebywając regularnie w takim smogu odczuwamy nadmierną senność, rozdrażnienie, chroniczne zmęczenie i dolegliwości bólowe. Naszą misją jest przywracanie harmonii i oczyszczanie przestrzeni ze smogu elektromagnetycznego poprzez użycie harmonivatorów VITA Tronic.

Odpowiedzialność

Urządzenia i produkty dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów. Obejmujemy je wieloletnią gwarancją. Nasze produkty oraz wykorzystywane technologie zaliczają się do kategorii zero noise, zero emissions, zero waste, no plastic lifetime. Dbamy o środowisko naturalne na każdym kroku. Działamy również w zakresie edukacji, konsultingu oraz wprowadzania systemów poprawiających jakość życia, w ramach marki GreenTECH.

AQUAcell dla biznesu

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w domach indywidualnych klientów, jak i w biurach, fabrykach, zakładach przemysłowych, na lotniskach i innych miejscach użyteczności publicznej, tworząc zdrową tkankę miejską.

Ożywiona woda znajduje zastosowanie nie tylko w przemyśle i rolnictwie, gdzie przyczynia się do mniejszego zużycia maszyn i zdrowego, szybszego wzrostu roślin i zwierząt. Witalizatory, magnetyzery wody i harmonizatory wykorzystywane są również przez korporacje, właścicieli biur, banki, organizacje rządowe, które rozumieją jak ogromne znaczenie ma zdrowie pracowników. 

Wśród naszych klientów znajdują się między innymi takie firmy jak LPP, Kocierz, Kapias, Talaria.

Jeśli szukasz zrównoważonych rozwiązań dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu!

Zainwestuj w pracowników

Zespół chorego budynku, czyli Sick Building Syndrome, to realne i potwierdzone naukowo zagrożenie. Przebywając w “chorych” biurach pracownicy doświadczają wielu symptomów: od suchości oczu, irytacji, chronicznego zmęczenia, przytłoczenia po fizyczny ból. Czy Twoje biuro jest zdrowe? Nasze doświadczenie i wieloletnia współpraca z architektami oraz specjalistami z zakresu Green Building, pozwala nam przywracać zdrowie i harmonię w budynkach biurowych. Odpowiednio dobrany harmonizator VITA TRONIC wyeliminuje z pomieszczeń nakładające się sztuczne fale, tworzące elektrosmog. Żywa woda zapewni odpowiedni poziom nawodnienia istostny dla prawidłowej pracy mózgu.Tworzymy również nowoczesne zestawy Well being dla pracowników, uczestników konferencji, lub kontrahentów. Możesz zamówić personalizowane anteny FAZUP z Twoim logo, butelki MY EQUA, harmonizatory MINI CAR VITA Tronic.Wybieraj odpowiedzialnie – dbaj o ludzi, planetę i o rozwój swojego biznesu.

Klienci

Stowarzyszenia i partnerzy

Shopping Cart
Scroll to Top