dr Grażyna Pająk

Jest biologiem, mistrzem naturoterapii, żywieniowcem i wieloletnim pracownikiem naukowym ZBW P.A.N. Od dwudziestu pięciu lat zajmuje się badaniami wody, jej struktury, oraz ożywianiem i wpływem na środowisko. Wraz z zespołem naukowców jest twórcą patentu urządzeń do aktywowania mediów ciekłych i gazowych. Od piętnastu lat prowadzi Centrum Promocji Zdrowia. Jest znana z kilkudziesięciu audycji radiowych i telewizyjnych związanych ze zdrowym stylem życia. Od dawna pisze artykuły, prowadzi autorskie wykłady, kursy w zakresie odżywiania, promocji zdrowia i naturoterapii. Całe swoje doświadczenie przekłada na jakość oferowanych produktów i usług. Jest współzałożycielką firmy AQUAcell.

Informacje kontaktowe

+48 603 220 034

gpajak@aquacell.pl

Linked In

Agnieszka Pająk

Jest doświadczonym health coach’em, twórczynią i redaktorką popularnego portalu slowfoodlife.com. Ekspertka w zakresie zrównoważonych zielonych technologii, członkini Emirates Green Building Council oraz International WELL Airport Advisory Board w Nowym Jorku, certyfikowany specjalista BIO-WELL. Wykładowczyni, autorka bestsellerów: “Metabolic IQ – Twój kod do zdrowia”. Laureatka prestiżowej paryskiej nagrody w kategorii Holistic Beauty Awards. Współpracuje z UNESCO, prowadzi warsztaty w zakresie zrównoważonych rozwiązań. Współpracuje z platformą Globally Great z Dubaju. W AQUAcell swoją wiedzą i zaangażowaniem buduje świadomość u klientów biznesowych oraz organizacji rządowych, zmieniając świat na lepsze. Wraz ze swoim zespołem wdraża zielone technologie i innowacje w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Informacje kontaktowe

+48 507 427 080

apajak@aquacell.pl

Linked In

Bryan Smith

Jest inżynierem z ponad 30-letnim doświadczeniem w branżach przemysłu naftowego i gazowego, chemicznego i wodnego, gdzie zajmował wysokie stanowiska odpowiedzialne za zarządzie. Doświadczenie i wiedza na temat systemów przesyłowych rurociągów, produkcji, uzdatniania wody, wież chłodniczych, wymienników ciepła i innych elementów niezbędnych w przemyśle, przekłada się na jakość proponowanych rozwiązań. Zawsze zaangażowany, w swoich działaniach ma na uwadze cele środowiskowe i biznesowe. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Europie, doskonale rozumie jak łączyć zysk ze zrównoważonym rozwojem.

Informacje kontaktowe

bryan@aquacellgreen.tech

Linked In

 

Adam Uptas

Jest czynnym zawodowo od 22 lat uczestnikiem rynku FMCG oraz B2B. Dzięki wielu zmianom w życiu osobistym i zawodowym podjął temat polimerów kompostowalnych, naturalnych, biopolimerów, polimeryzacji monomerów pochodzenia roślinnego ich mieszanek i jak z tego wszystkiego zrobić opakowania całkowicie bezpieczne dla środowiska. Ekspert w zakresie polimerów naturalnych i Biopolimerów.

Opakowania które można zawrócić w ramach GOZ, opakowania pochodzenia roślinnego i oczywiście opakowania ze źródeł odnawialnych. W ramach tych zagadnień zaangażował się w ustawodawstwo i pokazywanie jednostkom rządowym zamienników i alternatyw. Współpracue z Ministerstwami oraz
Instytutami Biopolimerów jak również z Firmami które chcą czegoś więcej od opakowania, chcą eliminować Plastik.

Informacje kontaktowe

adam@aquacellgreen.tech

Linked In

Partnerzy strategiczni

Shopping Cart
Scroll to Top