Beauty & SPA

SPA XXI wieku to nie tylko zdrowie, to również kompleks doskonale zsynchronizowanych zabiegów, które po kilku dniach potrafią całkowicie zmienić nasze samopoczucie, odmładzając duszę i regenerując ciało. Woda to podstawa naszego życia na Ziemi, pięknej i odżywionej cery oraz sprawnego działania całego organizmu. Warto pracować z ożywioną wodą, która dociera do każdej komórki, niosąc jej to, co najlepsze!

Stosując nasze rozwiązania w branży beauty i SPA, na basenach oraz w saunach, klienci zapewniają swoim odbiorcom najwyższą jakość i najlepsze działanie zabiegów.Witalizator AQUA VITA life, obniża zawartość związków organicznego węgla w wodzie, co redukuje rozmnażanie mikroorganizmów. Dzięki temu znacznie zmniejszają się koszty oczyszczenia basenów. Nie trzeba stosować drażniących chemicznych środków, które często szkodzą i wywołują podrażnienia skóry. Dzięki żywej wodzie w basenach i saunach nie rozwijają się grzyby.W SPA, przywrócona struktura wody ma kolosalny wpływ na wchłanianie się kremów i skuteczność zabiegów!W branży beauty, woda obecna jest na każdym kroku. To często pierwszy składnik kremów, odżywek, maści i kosmetyków. Stosując wodę ożywioną witalizatorem AQUA VITA life, producenci kosmetyków zapewniają dogłębne wchłanianie preparatów i zwiększone przyswajanie składników przeciwstarzeniowych. Nic dziwnego, że to żywa woda przynosi najlepsze efekty, w końcu stanowi ponad 60% naszego organizmu. Również Harmonizatory znajdują swoje zastosowanie w hotelach, salonach odnowy biologicznej, luksusowych salonach kosmetycznych czy na siłowniach. Harmonizator, redukując smog elektromagentyczny, powoduje, że ciało nie jest bombardowane falami. W takim otoczeniu organizm może prawdziwie odpocząć, komórki regenerują się, a mózg odzyskuje naturalny rytm. Wykorzystanie harmonizatora w hotelach gwarantuje gościom spokojny sen.Piękno

Ożywiona dzięki witalizatorowi AQUA VITA life woda, poprawia krążenie limfy, zwiększa dotlenienie organizmu, normalizuje ciśnienie krwi, zmniejsza objawy podrażnień skóry i alergię, oraz nie drażni śluzówek oczu. Dodatkowo przyspiesza wchłanianie kremów i balsamów przy mniejszym ich zużyciu. Zadbaj o piękno swoich klientek i klientów nie tylko proponując najwyższej jakości zabiegi. Zacznij od postaw – postaw na żywą wodę.

Głęboki relaks

Na przestrzeni 138 lat od czasu włączenia pierwszej żarówki zmieniliśmy częstotliwości w środowisku od stu do dwustu milionów razy. W tej chwili nie możemy wyeliminować tych zmian, ale potrafimy z powrotem zneutralizować smog elektromagnetyczny. Dzięki VITA Tronic przywracamy naturalną równowagę, nawet w środku miasta. Urządzenie eliminuje lub znacząco redukuje negatywny wpływ wszechobecnych fal, które bombardują nasze ciała. Dzięki niemu możemy w pełni zrelaksować się i wyciszyć nasz cały organizm.

Oszczędność

Długoletnie badania dowodzą, że witalizowanie wody urządzeniem AQUA VITA life polepsza transport tlenu oraz eliminuje przemiany beztlenowe, nie dopuszczając do powstawania nieprzyjemnego zapachu, rozwoju bakterii, glonów i grzybów. Dodatkowo neutralizuje promieniowanie radioaktywne, pozwala ograniczyć co najmniej o 50% środki czystości i środki konserwujące wodę i wyraźnie obniża granicę wymaganego poziomu chloru w basenach. Nasi klienci potwierdzają, spadek kosztów operacyjnych w ośrodkach SPA o około 50%.

Obdaruj swoich gości - zestawy Well being

W oparciu o nasze produkty możesz również utworzyć dodatkowe źródło dochodu w postaci zestawów Well being. W skład eleganckiego pakietu prezentowego wchodzić mogą harmonizator, butelka MY EQUA lub FAZUP. Istnieje możliwość personalizacji, tak aby widniało na nich logo Twojej marki. Skontakuj się z nami i zadbaj o swoich klientów, zapewniając im to co najlepsze!

Polecane rozwiązania

Witalizator wody AQUA VITA life to gwarancja działania zabiegów, oszczędność środków czystości oraz - co najważniejsze - praca z żywą wodą.

Harmonizator pomieszczeń VITA Tronic Ivory to model najczęściej wybierany przez naszych klientów! Redukcja zmęczenia i harmonia w pomieszczeniu odczuwalna jest już po 15 minutach!

Zaufali nam

Shopping Cart
Scroll to Top