Dla domu

Większość ludzi nie widzi żadnej zależności pomiędzy środowiskiem, a stanem swojego zdrowia. Tymczasem cywilizacja XX wieku wprowadziła wiele zmian w naszym otoczeniu, odcinając nas coraz szybciej i skuteczniej od natury.

Niemal połowę życia spędzamy przy sztucznym świetle, oglądając słońce z za szyb hermetycznych i dźwiękochłonnych budynków. Nasze ciała coraz częściej okrywają materiały obce naturze. Mieszkania i biura dekorują sztuczne rośliny, tapety, boazerie, meble, panele, z których ulatniają się do powietrza syntetyczne farby i kleje. Na dodatek nie potrafimy żyć bez samochodów, telefonów, radioodbiorników, telewizorów czy komputerów.

Zdobycze technologii zdecydowanie ułatwiły nam codzienność, jednak we własnym domu warto zadbać o przywrócenie naturalnej harmonii – ożywić wodę, tak aby wspierała nasz organizm, oraz oczyścić przestrzeń z elektrosmogu dla lepszego samopoczucia, snu i regeneracji.

Dzięki żywej wodzie wyeliminujesz ilość mikroplastiku jaki dociera do Twojego organizmu. Stosując AQUA VITA life w połączeniu z podstawowym filterm, możesz pić wodę bezpośrednio z kranu. Jej smak i właściwości dorównują wodzie źródlanej! Zauważysz również poprawę jakości gotowanych potraw, będziesz zużywać mniej detergentów i środków piorących, a Twoje rośliny będą rosły zdrowo – bez infekcji i grzybów. 

Oczyszczając przestrzeń z elektrosmogu poprzez zastosowanie harmonizatora VITA Tronic uchronisz siebie i swoich bliskich przed zaburzeniem odporności i funkcji poznawczych mózgu. Jeśli auto to Twój drugi dom, zainwestuj w MINI CAR VITA Tronic, których uchroni Cię przed chronicznym zmęczeniem w trasie. 

Zdrowie jest na wyciągnięcie ręki – zacznij od wody i przestrzeni, w której przebywasz!

image 12

Woda

Ożywiona woda stymuluje cały organizm, pobudza system immunologiczny i odżywia każdą komórkę w ciele. Życie żywych organizmów zależy od wody – warto zadbać o jej najwyższą jakość. Witalizator wody AQUA VITA life jest prosty w montażu, nie wymaga interwencji specjalistów. Możesz samodzielnie zainstalować go w swoim domu i cieszyć się cudownie odżywczą wodą w Twoim kranie! Zobaczysz znaczną poprawę kondycji całego organizmu, włosów i skóry.

Bezpieczeństwo

Działanie smogu elektromagnetycznego obniża zdolności poznawcze dzieci. W otoczeniu wielu urządzeń ciężko chronić się przed niewidzialnymi falami. Harmonizator VITA Tronic zapewnia oczyszczenie pola, redukuje smog elektromagnetyczny i zapewnia poczucie harmonii w pomieszczeniu. Wypoczywaj w pełni i zapewnij bezpieczeństwo swoim bliskim – możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie model – od najmniejszego, do VITA Tronic XXL o zasięgu działania do 1 kilometra.

Odpowiedzialność

Czy wiesz ile ton mikroplastiku zalega na dnie oceanów? Dołącz do naszej misji i redukuj zużycie tego surowca razem z nami! Zaprojektowana specjalnie dla AQUAcell butelka ze szkła odpornego na działanie temperatur to idealna alternatywa dla plastikowych butelek. Ciesz się smakiem wody, zadbaj o planetę i doceń wygodę. Projektantka butelki zadbała o jej funkcjonalność – wygodny ustnik i uszczelka zapewniają komfort korzystania i 100% szczelność.

Polecane produkty

Witalizator wody AQUA VITA life przywraca wodzie jej naturalną strukturę. Trudno wyobrazić sobie współczesne zielone budynki bez żywej wody.

Harmonizator VITA Tronic zapewnia neutralizację szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego w budynkach, pojazdach oraz na dużych przestrzeniach.

Shopping Cart
Scroll to Top