My Equa

Butelka MY EQUA została zaprojektowana dla wszystkich poszukujących harmonii i piękna niekonwencjonalnych koncepcji. Jej minimalistyczny kształt i monochromatyczna grafika sprawiają, że butelka jest elegancka i stylowa. Ten wyjątkowy przedmiot został zaprojektowany przez Maję Repotocnik.

Idealna do wody, kawy, czy herbaty, odporna na wysokie i niskie temperatury. Do torebki, czy plecaka – jest w 100% szczelna. 

Butelka dostępna jest w naszym sklepie, w różnych wersjach kolorystycznych.

Ogranicz plastik

  • 750 ml / 25 oz
  • szkła boro-krzemowe
  • odporne na działanie wysokich temperatur
  • wygodny ustnik
  • silikonowa uszczelka
  • różne warianty kolorystyczne
  • unikatowy design
  • zakrętka ze stali nierdzewnej
  • w 100% szczelna

Nasza kolekcja butelek dostępnych w 4 kolorach GreenTECH by AQUAcell została zaprojektowana specjalnie dla naszej firmy abyśmy mogli wspólnie świętować nasz sukces dla drugiej najlepszej technologii wodnej w regionie MENA (MENA Green Building Awards 2019) oraz aby ograniczyć zużycie plastiku i zachęcić firmy oraz osoby indywidualne do picia filtrowanej wody z kranu o przywróconej strukturze, zmniejszając tym samym ślad węglowy oraz przywracając równowagę oceanów. Zrównoważony rozwój to ważny element naszej marki.

Korzyści dla biznesu

Butelka MY EQUA to jeden z elementów zestawu Well being, który możesz zamówić dla swoich pracowników, klientów, czy uczestników konferencji. Zadbaj o swoje otoczenie i nie zapominaj o planecie. Podaruj nowoczesny i innowacyjny zestaw – zero waste & plastic free. Chcesz dowiedzieć się więcej o zestawach Well being dla firm oraz możliwości personalizacji produktów?Skontaktuj się z nami!

Czy wiesz, że jedna wyjątkowa butelka MY EQUA zastępuje około 217 jednorazowych plastikowych butelek rocznie?Za każdym razem, gdy uzupełniasz swoją unikalną butelkę, masz pozytywny wpływ na redukcję plastikowych odpadów.

Zabezpiecz się przed mikroplastikiem

Mikroplastik to niewidoczny gołym okiem pyłek z tworzywa sztucznego. Szacuje się, że na dnie oceanów zalega go aż 14 milionów ton. Niestety znajduje się on również w butelkowanej wodzie. Ostatnie badania, opublikowane w marcu 2022, wykazały obecność mikroplastiku w ludzkiej krwi. Co to oznacza dla naszego zdrowia? Organizm ludzki nie jest w stanie metabolizować czy skutecznie wydalać plastiku. Może to prowadzić do odkładania się materiału w formie “kamieni” czy złogów.


Aby chronić się przed mikroplastikiem, możesz zmienić swoje nawyki i zacząć pić oczyszczoną, ożywioną wodę z kranu, nalaną prosto do pięknej i funkcjonalnej, szklanej butelki MY EQUA.

Shopping Cart
Scroll to Top