Magnetyzer

Woda, w naturalnym środowisku, przepływa przez piasek i drąży skały przez co wzbogaca się o dużą dawkę tlenu, mikroelementów oraz minerałów – między innymi węglanu wapnia. Potocznie nazywamy go kredą lub wapnem. To on odpowiada za osad na kranach i umywalkach. Wbrew pozorom twarda woda nie jest niezdrowa! Niestety przyczynia się ona do szybszego niszczenia armatury i sprzętów domowych czy maszyn w zakładach produkcyjnych. Magnetyzer wody Aqua Power w naturalny sposób, poprzez wykorzystanie magnesów, oddziałuje na wodę płynącą w rurze, zmieniając strukturę wapna, nie niszcząc go i zachowując wszelkie cenne minerały zawarte w życiodajnej cieczy. Dzięki Aqua Power woda w kranie nie niszczy armatury i sprzętów AGD, pozostaje zdrowa i bogata w ważne dla organizmu elementy.W celu zamówienia magnetyzera, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto zainwestować w Magnetyzer Aqua Power

  • mniejsza ilość osadu z kamienia na armaturze
  • oszczędność środków czystości
  • możliwość dostosowania magnetyzera do każdego rodzaju rur
  • brak kosztów eksploatacji
  • działa bez dodatku chemii
  • 25 lat gwarancji
  • łatwy montaż bez konieczności demontażu rur

Korzystając z magnetyzera Aqua Power masz pewność, że wszelkie minerały pozostają w wodzie. Dzięki temu testy twardości wody przedstawiają takie same rezultaty jak przed zastosowaniem systemu.

Magnetyzer to idealne rozwiązanie do zastosowania w salonach SPA, czy na basenach, gdzie woda wykorzystywana jest na szeroką skalę i przy wielu urządzeniach, na których może osadzać się kamień. Dzięki urządzeniu koszt utrzymania czystości znacznie się obniża, a inwestycja zwraca się w krótkim czasie.

Działanie magnetyzera widoczne jest gołym okiem – w czasie 2 tygodni od zamontowania urządzenia Aqua Power znacząco spada ilość kamienia. Również efekty zauważalne są podczas gotowania wody – osad powstały po kilkukrotnym przegotowaniu można usunąć ręczniczkiem, bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Korzyści dla biznesu

Jak drogie jest utrzymanie maszyn przemysłowych? Ile miesięcznie wydajesz na środki czystości?Korzystając z Magnetyzera Aqua Power, zobaczysz redukcję ilości kamienia i osadów, jakie powstają na skutek wykorzystania wody. Kamień nie tylko niszczy armaturę, ale również zmniejsza przepustowość przewodów, powoduje, że maszyny muszą być poddawane częstym serwisom lub wymianie elementów. Dzięki naszemu urządzeniu kamień zostaje rozbity na mikroskopijne cząsteczki, które tracą możliwość osadzania się w formie twardych, trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. To nie tylko redukcja ilości przeglądów i napraw maszyn, ale także znacząca redukcja ilości środków chemicznych wykorzystywanych do utrzymania czystości. Możesz odnotować oszczędności rzędu 50%!

Magnetyzery Aqua Power dostępne są w różnych rozmiarach. Optymalny model dobieramy w zależności od wielkości budynku oraz średnicy rur. Prosimy o kontakt w celu zamówienia magnetyzera – pomożemy wybrać rozmiar, który będzie najbardziej wydajny.Aby dodatkowo ożywić wodę przepływającą przez rury, przywrócić jej naturalną strukturę i odzyskać jej naturalną moc, polecamy zastosowanie Witalizatora AQUA VITA life.

Shopping Cart
Scroll to Top