aquacell logo black (1)

Dr Grażyna Pająk

Jest biologiem, mistrzem naturoterapii, żywieniowcem i wieloletnim pracownikiem naukowym ZBW P.A.N. Od dwudziestu pięciu lat zajmuje się badaniami wody, jej struktury, oraz ożywianiem i wpływem na środowisko. Wraz z zespołem naukowców jest twórcą patentu urządzeń do aktywowania mediów ciekłych i gazowych. Od piętnastu lat prowadzi Centrum Promocji Zdrowia. Jest znana z kilkudziesięciu audycji radiowych i telewizyjnych związanych ze zdrowym stylem życia. Od dawna pisze artykuły, prowadzi autorskie wykłady, kursy w zakresie odżywiania, promocji zdrowia i naturoterapii. Całe swoje doświadczenie przekłada na jakość oferowanych produktów i usług. Jest współzałożycielką firmy AQUAcell.

Kontakt

+48 603 220 034
gpajak@aquacell.pl
Linked In

Agnieszka Pająk

Jest doświadczonym health coach’em, twórczynią i redaktorką popularnego portalu slowfoodlife.com. Ekspertka w zakresie zrównoważonych zielonych technologii, członkini Emirates Green Building Council oraz International WELL Airport Advisory Board w Nowym Jorku, certyfikowany specjalista BIO-WELL. Wykładowczyni, autorka bestsellerów: “Metabolic IQ - Twój kod do zdrowia”. Laureatka prestiżowej paryskiej nagrody w kategorii Holistic Beauty Awards. Współpracuje z UNESCO, prowadzi warsztaty w zakresie zrównoważonych rozwiązań. Współpracuje z platformą Globally Great z Dubaju. W AQUAcell swoją wiedzą i zaangażowaniem buduje świadomość u klientów biznesowych oraz organizacji rządowych, zmieniając świat na lepsze. Wraz ze swoim zespołem wdraża zielone technologie i innowacje w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 

Kontakt

+48 507 427 080
apajak@aquacell.pl
Linked In

Bryan Smith

Jest inżynierem z ponad 30-letnim doświadczeniem w branżach przemysłu naftowego i gazowego, chemicznego i wodnego, gdzie zajmował wysokie stanowiska odpowiedzialne za zarządzie. Doświadczenie i wiedza na temat systemów przesyłowych rurociągów, produkcji, uzdatniania wody, wież chłodniczych, wymienników ciepła i innych elementów niezbędnych w przemyśle, przekłada się na jakość proponowanych rozwiązań. Zawsze zaangażowany, w swoich działaniach ma na uwadze cele środowiskowe i biznesowe. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Europie, doskonale rozumie jak łączyć zysk ze zrównoważonym rozwojem.

Kontakt

bryan@aquacellgreen.tech
Linked In

Adam Uptas

Od 22 lat jest aktywnym zawodowo uczestnikiem rynku FMCG i B2B. Dzięki wielu zmianom w swoim życiu osobistym i zawodowym podjął temat polimerów kompostowalnych i naturalnych, biopolimerów, polimeryzacji monomerów pochodzenia roślinnego i ich mieszanek oraz tego, jak sprawić, by wszystkie te opakowania były całkowicie bezpieczne dla środowiska.
Jest ekspertem w dziedzinie polimerów naturalnych i biopolimerów; Opakowania nadające się do recyklingu w ramach GOZ, opakowania pochodzenia roślinnego i oczywiście opakowania ze źródeł odnawialnych. W ramach tych zagadnień zaangażował się w proces legislacyjny oraz pokazywanie substytutów i alternatyw dla sektora rządowego. Współpracuje z Ministerstwami i Instytutami Biopolimerów oraz firmami prywatnymi, które chcą czegoś więcej niż opakowania, których celem jest wyeliminowanie plastiku i rozwiązanie globalnego kryzysu zanieczyszczenia plastikiem.
Opracował rozwiązania barierowe do pakowania wszystkich naczyń w gaz, próżnię i inne zabezpieczenia.
Opracował folie do termoformowania tacek i różne kształty na bazie polimerów z roślin.
Obecnie pracuje nad kolejnymi zastosowaniami swoich rozwiązań w branży logistycznej i opakowaniowej.

Kontakt

adam@aquacellgreen.tech
LinkedIn

Partnerzy strategiczni

PL