aquacell logo black (1)

Dr Grażyna Pająk

Jest biologiem, mistrzem naturoterapii, żywieniowcem i wieloletnim pracownikiem naukowym ZBW P.A.N. Od dwudziestu pięciu lat zajmuje się badaniami wody, jej struktury, oraz ożywianiem i wpływem na środowisko. Wraz z zespołem naukowców jest twórcą patentu urządzeń do aktywowania mediów ciekłych i gazowych. Od piętnastu lat prowadzi Centrum Promocji Zdrowia. Jest znana z kilkudziesięciu audycji radiowych i telewizyjnych związanych ze zdrowym stylem życia. Od dawna pisze artykuły, prowadzi autorskie wykłady, kursy w zakresie odżywiania, promocji zdrowia i naturoterapii. Całe swoje doświadczenie przekłada na jakość oferowanych produktów i usług. Jest współzałożycielką firmy AQUAcell.

Kontact

+48 603 220 034

gpajak@aquacell.pl

Linked In

Agnieszka Pająk

Jest doświadczonym health coach’em, twórczynią i redaktorką popularnego portalu slowfoodlife.com. Ekspertka w zakresie zrównoważonych zielonych technologii, członkini Emirates Green Building Council oraz International WELL Airport Advisory Board w Nowym Jorku, certyfikowany specjalista BIO-WELL. Wykładowczyni, autorka bestsellerów: “Metabolic IQ - Twój kod do zdrowia”. Laureatka prestiżowej paryskiej nagrody w kategorii Holistic Beauty Awards. Współpracuje z UNESCO, prowadzi warsztaty w zakresie zrównoważonych rozwiązań. Współpracuje z platformą Globally Great z Dubaju. W AQUAcell swoją wiedzą i zaangażowaniem buduje świadomość u klientów biznesowych oraz organizacji rządowych, zmieniając świat na lepsze. Wraz ze swoim zespołem wdraża zielone technologie i innowacje w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 

Kontact

+48 507 427 080

apajak@aquacell.pl

Linked In

Bryan Smith

Jest inżynierem z ponad 30-letnim doświadczeniem w branżach przemysłu naftowego i gazowego, chemicznego i wodnego, gdzie zajmował wysokie stanowiska odpowiedzialne za zarządzie. Doświadczenie i wiedza na temat systemów przesyłowych rurociągów, produkcji, uzdatniania wody, wież chłodniczych, wymienników ciepła i innych elementów niezbędnych w przemyśle, przekłada się na jakość proponowanych rozwiązań. Zawsze zaangażowany, w swoich działaniach ma na uwadze cele środowiskowe i biznesowe. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Europie, doskonale rozumie jak łączyć zysk ze zrównoważonym rozwojem.

Kontact

bryan@aquacellgreen.tech

Linked In

Adam Uptas

He has been a professionally active participant in the FMCG and B2B market for last 22 years. Thanks to many changes in his personal and professional life, He took up the topic of compostable and natural polymers, biopolymers, polymerization of monomers of plant origin and their blends, and how to make all this packaging completely safe for the environment.
He is an expert in the field of natural polymers and biopolymers; Packaging that can be recycled as part of circular economy, packaging of plant origin and, of course, packaging from renewable sources. As part of these issues, He became involved in legislation process and showing substitutes and alternatives to the government sector. He works with Ministries and Institutes of Biopolymers as well as with private companies that want something more than packaging, which goal is to eliminate Plastic and solve global plastic pollution crisis.
He has developed barrier solutions for packing all dishes in gas, vacuum and other protection.
He has developed foils for thermoforming trays and various shapes based on polymers from plants.
At the moment He is working on further applications of his solutions in logistics and packaging sectors.

Kontact

adam@aquacellgreen.tech

LinkedIn

Partnerzy strategiczni

PL